Księga gości


Strona ta powstała z myślą o moich klientach, którzy chcieliby się podzielić z innymi osobami swoimi osiągnięciami i sukcesami podczas naszej współpracy. Proszę przekazywać sobie wskazówki jak między innymi przetrwać ciężkie chwile podczas stosowania diety i nie tylko. Można wspólnie się motywować do walki ze zbędnymi kilogramami o lepszą wersję samego siebie. Dziękuję bardzo każdemu za wpis i zachęcam do pozostawienia kilku słów i odczuć tym którzy jeszcze tego nie zrobili.

 

Joanna G. lat 48
11.08.2013
Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do klienta i zaangażowanie Pani Karoliny. Imponuje mi wiedzą, potrafi wytłumaczyć i zmotywować. Jest bardzo ciepła i otwarta, a każda wizyta to wielkie oczekiwanie na sprawdzenie swoich rezultatów. Dzięki pani dietetyk udało mi się zrzucić zbędne kilogramy ale przede wszystkim poprawić wyniki badań, które były bardzo złe ze względu na moją nadwagę.
Mariola R.
13.08.2013

Do pani dietetyk przyszłam z nastoletnim synem bo wydawało mi się że waży za dużo jak na swój wiek. Okazało się, że również ja z mężem mamy nadwagę, a nasz syn przejął nasze złe nawyki żywieniowe. Teraz całą rodziną jesteśmy na diecie i chodzimy na wizyty kontrolne bo ważne jest, żeby wspierać się całą rodziną.

Szymon Klimek
19.08.2013
Dzięki pani dietetyk udało mi się schudnąć do prawidłowej masy ciała mimo mojej cukrzycy, na którą choruje od wielu lat. Dzięki temu że schudłem udało mi się uregulować poziom cukru na co duży wpływ miała dieta ułożona przez panią Karolinę. Teraz mogę cieszyć się życiem, jestem pełen energii i nie wstydzę się już iść np na basen czy siłownie.
Barbara K.
22.08.2013

Mąż od wielu lat choruje na wrzody żołądka. Zdarzały się okresy gdzie ból był nie do zniesienia. Po wizycie i zastosowaniu się do diety pani Karoliny epizody napadów ustąpiły. Wystarczyło tak naprawdę niewiele. Zmiana diety i stylu życia. Do tamtej pory mąż leczył się tylko tabletkami, nie wiedzieliśmy że to co je ma bardzo duży wpływ na jego samopoczucie.

Marta Raczek
28.08.2013
Pani Karolina jest tak pogodną i bardzo dobrze wykształconą osobą, że dla mnie sama jej osoba jest wielkim motywatorem do wytrwałości. Po każdej wizycie u niej wychodzę pełna optymizmu i zapasu motywacji na kolejny tydzień. Ale i tak największą nagrodą są stracone regularnie kilogramy :)
Andżelika
08.09.2013
Pani dietetyk pomogła mojej córce a zarazem mnie w zmianie nawyków żywieniowych. Od wizyty w LemonDiet cała nasza rodzina stara się zdrowo i racjonalnie odżywiać zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi na wizycie. Efektem "ubocznym" jest stopniowy spadek masy ciała bez zbędnych głodówek.
Marlena
17.09.2013
Kolega syna wrócił po wakacjach dużo szczuplejszy, pełen energii i zapału do nauki i zabawy. Zapytałam koleżanki co z nim zrobiła. Dała mi numer do Pani Karoliny i bardzo się cieszę widząc, że i mój syn z ospałego tłuściutkiego dziecka staje się dzieckiem żywiołowym i zadowolonym z życia. Nawet na wf chodzi z entuzjazmem. Powodem naszych problemów była nadwaga syna. Zostało nam jeszcze 4-5 kg ale jest o niebo lepiej :)
Mariusz
22.09.2013
Nie byłem przekonany do wizyty u dietetyka dopóki moja nadwaga nie spowodowała problemów z poruszaniem się. Teraz z perspektywy czasu cieszę się, że trafiłem na panią dietetyczkę, która często musiała znosić moje żywieniowe wybryki ale mimo wszystko zawsze wspierała mnie dobrymi radami wskazówkami. A jadłospis? Niebo w gębie, nigdy smaczniej nie jadłem.
Michał
07.10.2013
No właśnie, zgadzam się z poprzednikiem, jako kawaler jadałem monotonnie, tylko kanapki, gotowe przetwory, pierogi, kopytka itp. Postanowiłem się wziąć za siebie, żeby zwiększyć swoją samoocenę. Dieta ułożona przez Panią Karolinę odkryła moje zdolności kulinarne a posiłki przygotowuje się w ekspresowym tempie. Polecam dla zabieganych.
Żaneta
08.10.2013
Moja nadwaga wzięła się z zajadania stresu i życiowych kłopotów. Nie potrafiłam się zmotywować, pilnować, przestrzegać diety. Pani Karolina mi jednak nie odpuściła. Zabrała mnie na zakupy, razem przygotowywałyśmy posiłki na początku i kontrolowała mnie smsami przypominając o posiłku. Sprawdziła się nie tylko jako dietetyk ale na pewno jako psycholog ze swoim osobistym podejściem do pacjenta i jego problemów. Do tej pory chodzę co jakiś czas na wizyty kontrolne, ale jestem spokojna o wagę.
Anka
14.10.2013
Moja babcia ma 68 lat i kiedy powiedziała, że się odchudza pod okiem dietetyka każdy wybuchnął śmiechem. To było 5 miesięcy temu. Teraz każdy nie może wyjść z podziwu jak się zmieniła. Jest wesoła, kupiła sobie pieska żeby miała z kim chodzić na spacery, jest pełna wigoru i zadowolona z siebie. Nie wierzyłam osobiście, że babci się uda, przecież starsi z trudem się odchudzają, a jednak pokazała że potrafi. Postanowiłam, że teraz moja kolej. Jestem po pierwszej wizycie i pełna optymizmu.
Barbara Nałka
20.10.2013
Chciałam bardzo podziękować pani dietetyk za poświęcony czas i zaangażowanie. Mama po operacji jelita po wypisaniu do domu miała problem z męczącymi biegunkami. Bardzo się o nią bałam i szukałam porady dietetycznej. Pani Karolina bez wahania przyjechała tego samego dnia na wizytę domową, gdyż mama nie mogła wstać z łóżka. Gdyby nie jej pomoc i wskazówki co do sposobu żywienia mamy, pewnie czekałaby ją wizyta w szpitalu z powodu odwodnienia. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Karolino.
Sylwia Poremba
30.10.2013
Ja zgłosiłam się do pani dietetyk z moim dwuletnim synkiem. Nie chciał jeść, tracił na wadze, był apatyczny, nie miał na nic siły. Pani Karolina po dokładnym wywiadzie żywieniowym poleciła zrobienie mi badań w kierunku celiakii.To był strzał w dziesiątkę.Okazało się, że mój synek ma alergie na gluten. Wtedy brzmiało to dla mnie jak wyrok. Dzięki jadłospisowi który ułożyła Pani Karolina nie jest to dla mnie już takie trudne i nie traktuje choroby synka jako tragedii, ale trzeba porady specjalisty
Aleksandra Drej
01.12.2013
Bardzo polecam wszystkim co się jeszcze wahają, wizytę u Pani dietetyk. Jest bardzo ciepła i miłą osobą o profesjonalnym podejściu do pacjenta. Mimo olbrzymiej nadwagi nigdy nie poczułam dyskomfortu na żadnej z wizyt, nie wstydziłam się opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych. Dzięki Pani Karolinie udało mi się w końcu schudnąć już 23kg i odzyskuje swoją pewność siebie, której mi brakowało do momentu spotkania z dietetykiem.
Milena Skowron
02.12.2013
Mama jest w trakcie chemioterapii i postanowiłam zapisać ją do Pani dietetyk na konsultację. Dlaczego, żaden z lekarzy prowadzących mamę nie powiedział nam że żywienie w trakcie leczenia również ma znaczenie i wpływ na walkę z rakiem. Dopiero pani dietetyk wytłumaczyła nam różnie mechanizmy i wpływ żywności na walkę z rakiem. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni, a mama łatwiej znosi leczenie i jest silniejsza.
Michał Wolny
02.12.2013
Dostałem numer do pani Górnik od swojej siostry, która schudła z jej pomocą ponad 20kg. Na początku nikomu się nie przyznała a teraz po zakończonej kuracji poleca wszystkim znajomym skuteczność diety pani dietetyk. Ja dopiero zacząłem, ale już za mną 6kg. Wiem, że to dopiero początek ale efekty motywują mnie do dalszej pracy.
Ada S.
08.12.2013
Ja wybrałam pakiet wizyt cotygodniowych... samo spotkanie z panią Górnik daje kopa do działania. Po każdej wizycie wychodzę nie tylko lżejsza ale mocno zmotywowana na następny tydzień. Odchudzanie z panią Karoliną to sama przyjemność :)
Sandra Muś.
17.12.2013
Odwiedziłam chyba z 4 dietetyków w czestochowie zanim trafiłam do lemondiet. Każdy dietetyk i jego diety były dla mnie rozczarowaniem, okazało się, że koleżanki miały takie same jadlospisy jak ja a każda z nas płaciła po 150-200 zł. Dietetycy w ogole nie brali pod uwage mojego trybu pracy, upodoban kulinarnych, dieta to było coś starsznego. Dopiero pani Górnik ułożyła diete idealną dla mnie, dostosowaną do mojego nieregularnego trybu zycia i jedząc ze smakiem chudne.
Barbara
06.01.2014
Podjęłam się z mężem odchudzania prawie przed samymi świętami. Pani dietetyk ułożyła mi jadłospis na Boże Narodzenie i potem już standardowo na 10 dni. Święta w moim domu były smaczne, lekkie i dietetyczne. Teraz kontunuuję dietę i dalej chudniemy z mężem. Jestem bardzo zadowolona że trafiliśmy do pani Górnik, dzięki poleceniu naszego lekarza rodzinnego.
Anna
08.01.2014
Mój syn bardzo polubił wizyty u dietetyka. Pani Karolina zawsze ma dla niego jakieś zagadki i zadania domowe, które zmuszają go do wybierania zdrowych produktów. Jako dziecko podszedł bardzo odpowiedzialnie do swojego zadania i czasami jestem pełna podziwu jak potrafi odmówić kawałka tortu podczas imprez urodzinowych a wziąć sobie porcje owoców czy galaretki. Bardzo dobre podejście do dzieci ma pani dietetyk.
Olga
12.01.2014
Jestem po pierwszej wizycie u dietetyczki. Jestem pod wielkim wrażeniem jej wiedzy i łatwości z jaką przekazuje w prosty sposób swoją wiedzę. Tłumaczy, radzi i człowiek wychodzi z gabinetu mądrzejszy z nowymi postanowieniami. Ja wiem że dam radę i dzięki tej wizycie już od jutra zacznę zmieniać swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze
Alina
12.01.2014
Trafiłam do pani dietetyk dzięki poleceniu dietytyczki pani Stanior. Jestem w trakcie leczenie chemioterapią. Nie mogłam trafić na nikogo w Częstochowie, kto mógł mi pomóc. Miałam wrażenie, że jak każdy usłyszał rak to się bał. Pani Stanior podała mi numer do pani Karoliny, która jest dietetykiem klinicznym i specjalizuje się nie tylko w odchudzaniu, ale również w leczeniu dietetycznym. Kamień spadł mi z serca, że w końcu znalazłam specjalistę, który był w stanie mi pomóc. Dziękuję za pomoc.
Sylwia
13.01.2014
Jak każda kobieta wypróbowałam chyba wszystkie diety i odwiedziłam wszystkich dietetyków w Częstochowie. Chudłam, tyłam i tak na zmianę. Teraz jestem po zakończeniu odchudzania pod okiem Pani Górnik i mimo że dietę zakończyłam już pół roku temu, waga się utrzymuje, nie ma efektu jojo. Wiem, że to dzięki wskazówką pani dietetyk, która na każdej wizycie kontrolnej uczyła mnie zdrowych zasad żywienia, teraz czuje się dużo młodsza, mam pełno energii i ochoty do działania. Dziękuję i gorąco polecam.
Tomasz
21.01.2014
Pani dietetyk jest bardzo miłą, życzliwą i mądrą osobą. W prosty sposób na przykładach wyjaśnia mechanizmy zachodzące podczas odchudzania w trakcie diety, to bardzo przekonuje do wprowadzenia zmian i zdrowych nawyków. Pomaga wyeliminować błędy. Atmosfera wizyt jest bardzo przyjazna, a z każdej wracam podniesiony na duchu z nową dawką motywacji do dalszej walki z kilogramami. Pozwoliła mi uwierzyć, że w każdym wieku można schudnąć. Dziękuję.
Ola
02.02.2014
Zawsze myślałam, że mam zdrowe nawyki żywieniowe, że odpowiednio komponuje posiłki, czytałam różne ksiązki i czasomisma. Jedna tyłam z roku na rok. Okazało się, że owszem nie miałam bardzo złym nawyków, ale popełniam wiele małych błędów, które owocowały nadmiarem kilogramów. Teraz przy ułożonym jadłospisie, jem zdrowo, smacznie, do syta i chudnę :)
Mirosław
11.02.2014
Jako mężczyzna, bałem się słowa dieta, odchudzanie. Do momentu gdy waga wskazała 146kg. Myślałem, że sobie nie poradzę, postanowiłem skorzystać z pomocy Pani Górnik. Ułożyła mi dietę skuteczną w walce z tuszą, a zarazem smaczną, prostą i niewymagająca spędzaniu całych godzin w kuchni. Nauczyła mnie w jaki sposób sam mogę komponować posiłki i urozmaicać sobie jadłospis. Jestem zachwycony. Teraz waże 120 kg, ale widzę światełko w tunelu, że dam radę zgubić następne dzięki jej pomocy. Polecam.
Ola
16.02.2014
Rok temu byłam z synem u innej dietetyczki, która na pierwszym spotkaniu dała już gotowy jadłospis. Bardzo się ceniła. Wizyta trwała 30 minut. Wróciłam do domu i okazało się, że jadlospis nie uwzględniał chorób syna, było dużo potraw, ktorych syn nie lubił. Dieta była katorgą i nie przyniosła efektu. Zaryzykowałam wizytą u pani Górnik i syn teraz je to co lubi, nie chodzi głodny, nie ma ochoty na słodycze i chudnie. Teraz wiem co to indywidualne podejście do pacjenta jakie ma Pani Karolina.
Martyna
26.02.2014
Moja starsza siostra dała mi namiary doPani Karoliny po tym jak schudła pod jej okiem 15kg. Ja również zapisałam się na wizytę.Bardzo spodobało mi się podejście pani dietetyk. Miła, z ogromną wiedzą, dokładnie wypytała o to co lubię jeść, jak pracuję tak żeby jadłospis nie był przeszkodą w codziennym życiu. Chodzę szczęśliwa, bo nie muszę się głodzić, a przepisy Pani dietetyk są bardzo smaczne a zarazem proste.Mojarodzina chętnie pałaszuje posiłki razem ze mną. Cieszę się, że dbam również o nich
Marek
02.03.2014
Ja bardzo lubię wizyty kontrolne, kiedy widzę efekty swojej pracy nad sobą. To jest mega motywacja do kontynuowania swoich wysiłków. Wizyty pomagają mi w pilnowaniu się diety, bo wiem że muszę pokazać efekty Pani dietetyk :) Za jej radą zapisałem się również na siłownię i jestem teraz innym człowiekiem. Odzyskałem wiarę w siebie co pomoglo mi podnieść swoją samoocenę. Dziękuje i polecam wszystkim niezdecydowanym. Po pierwszej wizycie wychodzi się już odmienionym z nową życiową energią i zapałem.
Sebastian
04.03.2014
Super kobieta, mądra, z dobrym podejściem do syna. Żona trochę się interesuje zdrowym odżywianiem, ale nie potrafiła tak przemówić do syna, żeby namówić go do zmian żywieniowych. A pani Karolinie udało się już na pierwszej wizycie. Opowiada różne historyjki które obrazują co dzieje się w organizmie jak coś zjadamy. Super lekcja zdrowego żywienia w wersji dla najmłodszych :)
Sylwia
13.03.2014
Trochę sceptycznie podeszłam do pierwszej wizyty, młoda osoba, co ona może wiedzieć. Wydawało mi się, że tylko starzy lekarze są skuteczni.Miło się zaskoczyłam.Pani dietetyk mimo swojego wieku jest bardzo dobrze wykształcona, na bieżaco ze wszystkimi nowinkami żywieniowymi. Widać w niej pasję, ta praca sprawia jej mnóstwo przyjemności.A tylko takie osoby są świetnymi specjalistami w swojej dziedzinie.I pani Karolina jest według mnie świetnym dietetykiem.A wizyty? Nie można się doczekać kolejnych
Anna
16.03.2014
Właśnie, wizyty. Panuje na nich taka miła, przyjazna atmosfera. Można się zwierzyć ze swoich problemów, poradzić. Zawsze wesprze dobrym słowem i w razie jakiś grzechów nie złości się, nie wyzywa a radzi jak następnym razem uniknąć podobnych sytuacji. Motywuje do działania i na prawdę czeka się na każdą wizytę z niecierpliwością. Ja wybrałam pakiet wizyt cotygodniowych i to mnie mobilizuje żeby cały tydzień nie odpuszczać.
Grzesiek
17.03.2014
Trafiłem do pani dietetyk z polecenia mojego lekarza rodzinnego. Po każdym posiłku czułem się ospały, zmęczony, najchętniej bym się położył. Nie wiedziałem, że zmiana godzin i składu posiłków spowoduje poprawe mojego samopoczucia. Teraz mam więcej energii i siły, ale za to mniej kilogramów :D nie kosztowało mnie to wielu wyrzeczeń a jadłospis zgodny z tym co lubię i w miarę prosty jak dla faceta, który nie lubi stać przy garkach ;)
Monika
18.03.2014
Zakończyłam właśnie walkę ze swoimi 20kg nadbagażu, jestem szczęśliwa, pełna życia i co najważniejsze kilogramy nie wracają. Nauczyłam się podczas cotygodniowych kontroli jak jeść zdrowo, jak poskromić apetyt na słodycze i oprzeć się pokusom. Moja rodzina również na tym skorzystała, mam poczucie że teraz lepiej o nich dbam. Dziękuję za troskę, zawsze ciepłe słowo, nawet w chwili zawahania i zawsze gotowość do pomocy. Bez Pani wiem że nie dałabym rady.
Angelika
25.03.2014
Jestem mamą dwójki otyłych dzieci w wieku 8 i 14 lat. Wiem że odchudzanie dzieci może przynieść więcej szkody niż pożytku dlatego zdecydowałam się na wizytę u specjalisty. Chłopcy zmienili swoje nawyki żywieniowe, nie sięgają już po kaloryczne przekąski i więcej się ruszają. Nawet to że walczą w dwójkę z nadwagą ich mobilizuje do konkurencji. Jeden stara się jeść lepiej od drugiego. Zdrowa rywalizacja i przede wszystkim bezpieczna pod okiem dietetyka.
Igor
30.03.2014
Myślałem że wszystkie diety, suplementy są tylko dla kobiet, dopóki mój kardiolog nie powiedział mi że jak nie schudnę to sam skazuję się na krótsze życie zróżnymi chorobami. I tak trafiłem do świetnej Pani dietetyk, która otworzyła mi oczy, byłem przerażony bo nieświadomy tego co jem i jak bardzo niektóre rzeczy mi szkodzą. Nawet mój kardiolog jest pod wrażeniem, o żonie nie wspomne, czuje się bardziej męski i odzyskałem swoja dawną młodzieńczą pewność siebie za sprawą niepozornej PaniKaroliny
Andrzej
30.03.2014
Od wielu lat choruje na cukrzyce, a dopiero po konsultacji z pania Górnik wiem skąd ta choroba się wzięła, jaki wpływ na nią ma to co jem. Myślałem, że wystarczy wstrzyknąć sobie insulinę i po problemie, nie wiedziałem, że podstawą leczenia jest odpowiednie żywienie. Teraz po serii wizyt u dietetyka mogę stawić czoło chorobie bo wiem że mam wpływ na to jak będę się czuł za kilka lat.
Anna
02.04.2014
Stosowałam chyba już wszystkie znane i modne diety. Niestety z marnym skutkiem, tyle ile schudłam po jakimś czasie jeszcze wiecej przytyłam. Wpadłam w depresje, mąż się zaczął martwić i umówił mnie do dietetyka. Żałuje że zdecydowałam sie na pomoc specjalisty tak późno i niszczyłam swój organizm róznymi dietami i tabletkami na odchudzanie. Teraz chudnę powoli, ale systematycznie i wiem że bezpiecznie dla swojego zdrowia.
Iwona
06.04.2014
A ja juz zakończyłam odchudzanie, od czasu do czasu wpadne tylko na wizyte kontrolną żeby skorygować ewentualne błędy albo zasięgnąć porady. Wiem że moje kuzynki również sa zadowolone z pani dietetyk bo i w ich przypadku dieta jest skuteczna a wizyty kontrolne są dodatkową motywacją. Cieszę się że problem z tuszą mam za sobą. Jeśli jeszcze ktoś się waha, niech lepiej zadzwoni i umówi sie na wizyte a nie odklada do jutra.
Sandra
07.04.2014
Chciałam podziekowac pani dietetyk za pomoc mi i mojej rodzinie. Dzieki Pani Karolinie lepiej sie odżywiamy, zmienilismy swoje nawyki, dzieci uważają na słodycze i fast foody, a mi kilogramy niepozornie same znikają. Z czystą przyjemnością bez żadnych wyrzeczeń tak na prawdę. Jemy zdrowo, smacznie do syta. Dzieci nie grymaszą, mają słodkie zdrowe podwieczorki a nie batoniki czy paluszki ze sklepu. Czuje sie lepiej jako matka, bo wiem jak dbać o zdrowie swoich dzieci.
Ania
12.04.2014
Długo szukałam specjalisty który podjąłby się odchudzania dzieci, dopiero u pani Górnik otrzymałam pomoc. Wytłumaczyła mi i mojemu synkowi jak zmienic swoj codzienny jadlospis na zdrowszy, najpierw przygotowala dla nas gotowy, potem tłumaczyła jak go urozmaicic na wlasną rękę, ale żeby też było zdrowo i pełnowartosciowo. Rodzice, uważajcie na swoje pociechy i nie czekajcie aż z wiekiem wyrosną z nadwagi bo może być tylko gorzej.
Seweryn
13.04.2014
Tak czytałem sobie opinie o pani dietetyk i w koncu sam zadzwonilem. Mam ochote powielić wszystko co kazdy tutaj napisal. Jest mila, sympatyczna, atmosfera na wizytach bardzo przyjazna. Dieta smaczna, urozmaicona, dopasowana do mojej choroby i alergii pokarmowych. Wychodzę z każdej wizyty lżejszy bardziej zmotywowany i pewniejszy siebie. Z 30kg nadwagi zostalo tylko 5. Te wizyty kontrolne to część dbania o siebie. Bedzie mi pewnie bardzo tego brakowało juz po zakonczeniu odchudzania.
Anka
23.04.2014
Święta, święta i po świętach bez zbędnych kilogramów :D nie wiedziałam, ze to możliwe, zawsze jakiś balast został a teraz... nawet 0.5kg mniej, a to dzieki wskazówką pani dietetyk. Jadłam wszystko praktycznie, tylko trzymałam się kilku wskazówek, nie odmawiałam sobie jajek, ciast czy sałatek, jem i chudnę, nie chodzę głodna, przepisy w jadłospisie są bardzo smaczne, teraz widzę jak monotonnie jadlam do tej pory. Schudłam już 15kg w 3,5 miesiąca więc do wakacji mam nadzieję pozbyć się ostatnich 5
Olga
25.04.2014
Właśnie też byłam w szoku po pierwszej wizycie po świętach a byłam już 23 kwietnia. Dostałam zakaz ważenia się w domu i nakaz cieszenia się świątecznymi smakołykami :) i jaki efekt ? 1,5 kg mniej bo przed świętami byłam na wizycie 8 kwietnia, ale mimo wszystko spadek masy ciała był :) Nie musiałam odmawiać mamie pysznego obiadu, a cioci kawałka ciasta :) Czuje się po raz pierwszy szczęśliwa, że dieta nie przeszkadza mi w cieszeniu się świąteczną atmosferą i posiłkami. Dziękuje pani Karolino :)
Aleksandra
29.04.2014
A ja żałuję że odwołałam wizytę przed świętami jak czytam teraz wasze opinie :( nie miałam motywacji, odpuściłam dietę na święta i z podkulonym ogonem wróciłam po świętach. Bardzo mi ciężko bo jestem niezdyscyplinowana i złoszczę się sama na siebie. Teraz mam postanowienie, że będę odwiedzać panią dietetyk co tydzień maksymalnie co dwa bo to mi daje powera i bardzo motywuje do wytrwania w postanowieniu. Wskazówki, ciepłe słowo i człowiek wychodzi odmieniony i pełen optymizmu.
Marzena
04.05.2014
Ja też wybrałam opcje wizyt kontrolnych co tydzień :) kupiłam ten pakiet i od razu zapłaciłam. To jak z karnetem na siłownie, zapłacone nie ma wymówek trzeba chodzić i kontrolować swoje rezultaty a co najważniejsze że są one widoczne z wizyty na wizytę. I też się pochwalę, że po świętach na minusie :) Jestem wdzięczna bo pani dietetyk uświadomiła mi wiele rzeczy i teraz lepiej odżywiam całą moją rodzinkę. Nawet moje obiadki im smakują i nie muszę gotować dla siebie i reszty osobno.
Joanna
04.05.2014
Moja nastoletnia córka sama poprosiła mnie żebyśmy poszły do dietetyka. Początkowo miała się tylko odchudzać córka, a wyszło na to, że i ja mam lekką nadwagę i teraz razem się odchudzamy i motywujemy do ćwiczeń. Coś robimy razem, mamy wspólny cel i widzę że w natłoku codziennych zajęć te 40 minut razem spędzonych na wspólnych ćwiczeniach bardzo nas zbliża. Rodzice uczestniczcie w życiu swoich dzieci one tak szybko dorastają .
Renata
05.05.2014
Ja też postanowiłam dać dobry przyklad swojej córce i zadbać o siebie. Ja nie mogłam jej przemówić do rozsądku, że nie powinna wypijać tyle coca coli i wieczorem podjadać z bratem pop cornu. Jak zobaczyła że ja w wieku 40 lat umiem zadbać o siebie i chudnę, ona też postanowiła zrobić coś ze swoją już za dużą tuszą. Ja nie mogłam dotrzeć, dopiero dietetyczki posłuchała i też razem się odchudzamy i całkiem dobrze nam to wychodzi. Zawsze to lepiej mieć wsparcie w gronie najbliższych.
Beata
05.05.2014
Mój tata był uparty jak osioł, choruje na cukrzycę od 5 lat i uważa że jak bierze insulinę to wystarczy do leczenia.Roztył się przez te 5 lat, cukier nieunormowany, zaczely sie problemy z nerkami, szybko się męczy bardzo poci. Dopiero wizyta u dietetyka mu uświadomiła, że przecież to od niego zależy jak mu się będzie dalej żyło z tą chorobą.Widzę,że bardzo sobie wziął do serca słowa pani Karoliny i stosuje się do jej zaleceń i diety. Już się lepiej czuje, stracił już kilka kg, ale to początek.
Małgorzata
08.05.2014
Widzę, że coraz więcej osób choruje na cukrzyce, nawet wsrod znajomych jest sporo osob ktore albo od dawna choruja albo dopiero u nich wykryto przez przypadek. Ja trafiłam za pózno do pani dietetyczki, bo juz jak bralam insuline, teraz kazdemu znajomemu mowie ze poki to poczatki cukrzycy niech skorzytaja z porady specjalisty i udaja sie na wizyte do dietetyka. Mi pani Karolina bardzo pomogła, dużo uświadomiła i teraz mój cukier jest prawie w normie, no chyba że zgrzeszę ale świadomie.
Sonia
12.05.2014
Ja wizytę u dietetyka uważałam jako strate pieniędzy. Przecież w każdej gazecie jest jakaś dieta, tyle jest książek do 40zł o dietach obiecujących duuuuże spadki masy ciała. Tak, tylko nie każdy może sobie pozwolić na "te" diety. Stosowałam chyba 5 różnych diet zanim trafiłam do pani Karoliny, ale niestety miałam dodatakowe 5kg z efektów jojo. Wcale mi to na zdrowie nie wyszło, a tym bardziej nie zaoszczedziłam na suplementach diety i drogich prod.spoż zalecanych w książkowych dietach.
Anna C.
18.05.2014
Ja też brałam różne syropki i tabletki na odchudzanie, może i schudłam , ale wydaje mi się, że na samej diecie też bym schudła, problem pojawił się gdy przestałam chodzi na Berka do dietetyka i odstawiłam suplementy diety za kosmiczne kwoty, efekt jojo swoją drogą, ale mój endokrynolog podejrzewa że moje problemy z tarczycą to efekt stosowania suplementów. Teraz wiem że chudnę zdrowo i bezpiecznie i czuję się coraz lepiej dzięki diecie ułożonej przez panią dietetyk :)
Adam
29.05.2014
Ja trafiłem do pani Karoliny dzięki koleżance z pracy, która bardzo schudła. Nie sądziłem, że popełniam aż tyle błędów żywieniowych, że pory posiłków i rozkład kalorii w ciągu dnia ma aż takie wielkie znaczenie. Ale dopiero specjalista mi to musiał uświadomić. Pani Górnik mi wszystko wyjaśniła przystępnym językiem, wprowadziłem kilka zmian, dobieram tylko zalecane produkty do przygotowywania posiłków i już widzę efekty bez jakiś wyrzeczeń wielkich z mojej strony. Pozdrawiam zaczynających :)
Sławek
29.05.2014
Ja mieszkam na stałe w Norwegii, do dietetyczki przychodzę tylko w trakcie urlopów w Polsce, ale cały czas mam kontakt mailowy. Bardzo mi to pomaga, bo nie mogę chodzić na wizyty kontrolne co tydzień, ale w razie zwątpienia czy spadku motywacji mogę liczyć na panią Karolinę i zmotywowanie mnie to wytrwania w tych zdrowszych nawykach. Co dwa tygodnie za to wysyłam jej dzienniczek odchudzania w formie elektronicznej co mi pomaga w uświadomieniu sobie co robię jeszcze źlę i co muszę zmienić.
Roksana
01.06.2014
Jestem w 2 miesiącu ciąży, ale do dietetyka trafiłam już kilka miesięcy przed ciążą za namową swojego ginekologa. Teraz wiem, że to była dobra decyzja, bo świadomie się odżywiam z korzyścią dla siebie i maluszka. Wiem że nie powinnam się objadać i liczę na to, że dzieki ginekologowi i pani Karolinie uda mi się przejść ciąże bez komplikacji i bez nadmiernemu przyrostowi wagi. Wiem że to co jem służy do budowy nowego organizmu mojego maluszka. Chcę mu zapewnić dobry wzrost i rozwój.
Teresa
04.06.2014
Ja chciałam się pochwalić, że w tamtym roku udało mi się schudnąć w LemonDiet 18kg w 5 miesięcy, a co najważniejsze masa ciała nie rośnie. Nie brałam żadnych tabletek, suplementów, tylko jadłam to co mi rozpisała pani dietetyk. Właśnie jestem po kontroli i jestem z siebie dumna, że nie wróciłam do starych nawyków żywieniowych i nie pojawił się efekt jojo jak to było w przypadku wcześniej stosowanych diet na własną rękę. Gorąco wszystkim polecam i życzę wytrwałości w swoim postanowieniu.
Tomek
06.06.2014
Uśmiech, profesjonalizm, miła atmosfera, a kilogramy lecą z czystą przyjemnością. Bałem się, że będę niedojadał, chodził głodny i zły. Nic bardziej mylnego. Jem teraz smaczniej niż wcześniej i nawet gotowanie nie jest dla mnie czarną magią jak do tej pory :) Już połowa drogi za mną jeszcze drugie pół ale jestem dobrej myśli.
Sebastian
15.06.2014
Chciałem podziękować pani Karolinie za pomoc w walce z moją nadwagą. Minus 18 kg w 5 miesięcy, gdzie po drodze był wypad na narty, święta Wielkanocne i dwa wesela. Ja jestem zadowolony z efektów a co najważniejsze zmieniłem swoje dotychczasowe nastawienie do żywienia na lepsze. Dziękuję i polecam innym panom, to nie wstyd skorzystać z pomocy specjalisty.
Sabina
18.06.2014
Zdecydowałam się na przyjście do dietetyka bo wypróbowałam już wszystkie diety z marnym skutkiem, do tego doszła niedoczynność tarczycy (endokrynolog zasugerował, że poniekąd może być to skutek mojego ciągłego odchudzania i efektu jojo), nie dawałm już sobie psychicznie rady z ciągłym wzrostem masy ciała, głodówki nic nie dały. Dopiero pani Karolina mnie UŚWIADOMIŁA jak należy się odżywiać zdrowo i schudnąć raz a skutecznie.
Kaśka
23.06.2014
Ja już schudłam 12 kg w 3 miesiące, planuje jeszcze ze 4, ale już teraz wyglądam o niebo lepiej, wzrosła moja pewność siebie i samoocena, czuje się atrakcyjną silną kobietą, i bardzo pomogła mi w tym pani dietetyk, która podtzrymywała mnie na duchu w chwilach zwątpienia, wysyłała smsy, mobilizowała. Jestem jej niezmiernie wdzięczna za czas i wiarę we mnie :)
Wiola
26.06.2014
Uwielbiam wizyty kontrolne, jej moc, zapał, mega dawka pozytywnej energii, którą mam wrażenie dzieli się ze mną na każdej wizycie. Wychodzę zawsze pełna optymizmu i zapału do walki z nadwagą i chyba na duszy lżejsza niż ciało ;)
Marek
13.07.2014
Ja trafiłem do pani dietetyk bo mój diabetolog kazał mi coś zrobić z moją nadwagą i tak przy pomocy pani Karoliny udało mi się zrzucić aż 23 kg w 8 miesięcy, a muszę przyznać że na początku byłem opornym pacjentem i cieżko mi było zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale jak tylko zobaczyłem pierwsze rezultaty to mnie dodatkowo mobilizowało, a mój diabetolog obniżył mi nawet dawki leków :)
Ewelina
17.07.2014
Kiedy mam tylko chwilę zwątpienia wiem że mogę zadzwonić, napisać, dopytać, czuję że nie jestem sama, a ciepłe słowa pani dietetyk zawsze dodają mi otuchy i wiary w siebie. Już 10 kg za mną jeszcze tylko ostatnie 2 ale i tak już jest super. Dziękuję za tą otwartość i gotowość do pomocy.
Przemek i Ania
22.07.2014
My odchudzamy się razem z żoną. Pierwsze słowa żony po wyjściu z pierwszej wizyty brzmiały : Kochanie ja chce tak wyglądać jak ona (pani dietetyk). Już 3 miesiące wraz z pomocą pani Górnik się odchudzamy, a efekty widzieliśmy i komplementy słyszeliśmy już po kilku tygodniach od znajomych :) to dopiero plus 5 do samooceny jak kumpel z pracy Cie chwali że coraz lepiej wglądam. Ja już 14kg żonka 11kg ale jesteśmy już prawie na finiszu .
Robert
28.07.2014
Jestem zawodowym kierowcą i odkąd tylko zacząłem jeździć to waga wzrosła w mgnieniu oka, myślałem że taki już urok tej pracy, ale okazało się, że wystarczy chcieć i z pomocą specjalisty udaje mi się powoli zrzucać to co zbierałem przez ostatnie 8 lat. Nie poddaje się, bo mam do zrzucenia aż 35kg, a cieszą mnie te efekty które już mam po 4 miesiącach (-10kg). Nie można robić sobie wymówek, zeby sie usprawiedliwiać co robiłem całe życie.
Janek
30.07.2014
Ja w sumie trafiłem z przymusu, okazało się że mam bardzo złe wyniki badań podstawowych (cholesterol, glukoza, trój coś tam i wysokie ciśnienie) lekarz mnie nastarszył, że jak nic nie zmienie w swojej diecie to za kilka lat czeka mnie zawał, nadciśnienie i cukrzyca. Nie wiedziałem co mam zmienić więc udałem się do specjalisty. Po 2 miesiącach stosowania diety wyniki od razu lepsze, a co najważniejsze bardzo mi odpowiada to zdrowsze żywienie, jest smaczne, sycące i urozmaicone.
Zuza
30.07.2014
Zdecydowałam się na panią Karolinę bo poleciła mi ją koleżanka z pracy. Zachwalała no ale co najważniejsze, każdy w pracy zaczął zazdrościć Kaśce jej nowego looku i zgrabnej sylwetki. Stwierdzłam, że jak ona dała rade to ja też chce. Byłam pod mega wrażeniem jakie na mnie zrobiła pani dietetyk swoją wiedzą i kompetencjami. Dotarła do mnie i przekonała w 100% do zmiany nawyków, nawet zaczełam jeść śniadania czego nie robiłam od czasów liceum (mam 37 lat ;)
Goska
03.08.2014
Tak, tak i jeszcze raz 100% polecam pania dietetyk. Jest niesamowita jeśli chodzi o pasje, widać że kocha to co robi, zawsze pełna energii i dobrego humoru, który mi się udziela nawet gdy wydaje mi się, że nie dam dłużej rady. Wtedy telefon, umówienie na kontrole i zapał do pracy nad sobą wraca. W drodze powrotnej zawsze jestem tak szczęśliwa, że aż śpiewam w samochodzie :)
Olga
04.08.2014
A ja muszę zdradzić, że pani Karolina nie tylko uświadamia na wizytach i zmienia nasze nawyki żywieniowe, ale daje czynny dobry przykład na co dzień. Nie raz można ją minąć w różnych częściach naszego małego miasta jak aktywnie spędza czas, tylko uwaga nie szukajcie jej ubranej elegancko jak na wizycie biegnącej w sukience :P dlatego od razu jej nie poznałam, ale to mi dodało jakoś mega energii do działania. Fajnie że nie tylko Pani mówi innym co mają robić ale sama daje Pani dobry przykład.
Beata
04.08.2014
Dokładnie jest świetnym wzorem do naśladowania. A jadłospisy są smaczne, sycące i różnorodne a co najważniejsze skuteczne. Wiadomo, że nie kurczaka nie da się na milion sposobów przygotować czy jajek ale zawsze jest coś co mi odpowiada i przede wszystkim bardzo smakuje. Nawet teściowa przekonała się do tego zdrowszego jedzenia i jak gotuje dla nas to wersje zdrowszą niż dotychczas.
Milena
08.08.2014
Ja zaczełam się odchudzać w LemonDiet ale jak tylko rodzinka spróbowała tych pysznosci to domagali się że chcą jeść to co ja. Teraz wiem że uczę swoje pocieszy dobrych nawyków od małego, a babcie mają zakaz przynoszenia wnukom cukierków i czekolad :)
Jurek
15.09.2014
Wybierając dietetyka kierowałem się opiniami z forum i z tej strony. Zdecydowałem się na wizyte w LemonDiet i jestem bardzo zadowolony, dlatego postanowiłem również wystawić swoją opinię pani dietetyk. Osoba bardzo kompetentna, co prawda wizyty długie, ale jest to czas spędzony bardzo korzystnie. Wszystko tłumaczy, co, dlaczego, w jaki sposób a nie każe, bo tak powinno być. Teraz jestem bardziej świadomy swoich wyborów żywieniowych za co jej serdecznie dziękuję a wszystkim godnie polecam
Helena
22.09.2014
Nie sądziłam, że popełniam aż tyle błędów żywieniowych. Zawsze mi się wydawało że zdrowo się odżywiam, a jednak nie do końca tak było. Waga stała w miejscu więc postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty. Pani Karolina wszystko mi wytłumaczyła w bardzo prosty sposób skomplikowane mechanizmy i reakcje które zachodzą w organizmie. Uświadomiła co robiłam nie tak. Z jej pomocą pozbyłam się tych 7 zbędnych kilogramów w dość krótkim czasie, z którymi sama nie mogłam sobie poradzić. Dziękuję bardzo.
Olga
28.09.2014
Pani Karolina jest bardzo ciepłą osobą, wzbudza duże zaufanie i wizyty są zawsze w bardzo miłej przyjaznej atmosferze. Wiem że mogę się przed nią otworzyć i być szczera. Moje problemy z wagą to efekt moich problemów emocjonalnych co dopiero uświadomiła mi pani dietetyk. Potrafi dotrzeć do klienta, świetnie tłumaczy, osobiście uważam że ma świetne zadatki na psychologa. Każda wizyta kontrolna to jak dodanie skrzydeł i dawka mega motywacji.
Konrad
29.09.2014
Zawsze myślałem, że trzeba ograniczać jedzenie żeby schudnąć. Ograniczałem, w końcu jadłem tylko dwa razy dziennie a 3 razy w tygodniu ćwiczyłem na siłowni a waga ani drgnęła. Kolega polecił mi swoją dietetyczkę więc postanowiłem się umówić na wizytę. Na początku byłem przerażony, że mam jeść aż 5 razy dziennie i nie przytyć. W efekcie dostosowałem się do zaleceń i schudłem z tkanki tłuszczowej dzięki bardzo smacznej diecie. Teraz wiem, że spowolniłem swój metabolizm jedząc tylko dwa razy.
Anna
06.10.2014
Ja trafiłam do pani dietetyk przez polecenie swojego lekarza endokrynologa. Za dużo ważyłam a sama nie potrafiłam schudnąć mimo że wydawało mi się że w miarę zdrowo jem a ciągle tyłam. Cieszę się że trafiłam do pani Górnik i mi pomogła nie tylko ułożyć dietę, ale również schudnąć. Polecam wszystkim moim znajomym bo jest świetnym specjalistą a przede wszystkim bardzo skutecznym.
Rafał
19.10.2014
W końcu udało mi się schudnąć te 23kg z którymi walczyłem od lat. Zawsze każda dieta kończyła się efektem jojo, teraz chudłem dłużej bo 9 miesięcy, ale od pół roku waga nadal wskazuje tyle co po zakończeniu diety. Teraz raz na dwa miesiące nadal umawiam się na kontrolę, żeby ewentualnie poprawić swoje posiłki i nie pozwolić po raz kolejny na powrót wagi. Jestem w końcu zadowolony i dumny z siebie, że mi się udało, z pomocą dietetyczki oczywiście. Dziękuje i polecam wszystkim.
Sonia
03.11.2014
Nie wierzyłam już, że kiedykolwiek uda mi się schudnąć. Byłam chyba na każdej możliwej diecie, ale każda z gorszym skutkiem. Byłam załamana, aż koleżanka z pracy dała mi namiar do swojej dietetyczki dzięki której schudła 23kg w niespełna 4 miesiące. Ja też postanowiłam skorzystać z jej usług i jestem bardzo zadowolona, bo po raz pierwszy od kilku lat schudnę nie głodząc się i wiem, że w końcu mądrze jem. Dziękuje i polecam wszystkim.
Maja
11.11.2014
Mój lekarz ortopeda polecił mi przed operacją zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Nie wiedziałam jak, znalazłam na internecie panią z lemondiet i dzięki niej oraz jadłospisowi który mi ułożyła schudłam 12kg, a co najważniejsze stawy i kręgosłup mnie nie bolą. Problem z bólami pleców był chyba przez kg. Postanowiłam schudnąć jeszcze kilka kilogramów do świąt i wierze że mi się uda z jej pomocą. Jadłospis jest prosty, smaczny i tani w przygotowaniu, a potrawy smakują wszystkim domownikom.
Tadeusz
18.12.2014
Chciałem podziękować dietetyczce za pomoc i cierpliwość. Jako mężczyzna uważałem, że nie potrzebuje ani lekarza, ani dietetyka. Dopiero złe wyniki badań cholesterolu i wątroby dały mi do myślenia. Poszedłem z żoną do dietetyka i po wielu miesiącach chciałem się pochwalić, że mężczyźni też mogą się odchudzić, nie głodując a jedząc ze smakiem czasami lepiej niż przed dietą. Pani Karolina ma dużo cierpliwości i wyrozumiałości nawet dla niesfornych klientów, takich jak ja na początku diety.
Zofia
08.12.2014
Chciałam podziękować za 18kg, mimo mojej cukrzycy, wrzodów i 60 lat. Rodzina mówi, że to cud. Dla mnie wielka zmiana w myśleniu o jedzeniu. Pół roku z kilkoma wyrzeczeniami, ale było warto. Nawet koleżanki w pokoju nauczycielskim podpytują co robiłam, co jadłam, a ja gorąco polecam wizytę u tej dietetyczki.
Michał
17.12.2014
My korzystamy z pakietu rodzinnego. Po wielu dyskusjach z żoną podjęliśmy decyzję, że i mnie i żonie i naszym córką potrzebna jest pomoc. Dietetyczka ułożyła jadłospis dla całej naszej rodziny. Jemy to co lubimy i nie gotujemy 4 osobnych obiadów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej pomocy i wiedzy, którą dzieli się z nami pani dietetyk. A w razie pytań wiem że mogę zadzwonić i uzyskać odpowiedź, a nie czekać do następnej wizyty. Polecam gorąco.
Jagoda
29.12.2014
Panią dietetyk znam od miesiąca. Jest osobą bardzo ciepłą i delikatną. Ma dużą wiedzę z zakresu dietetyki i nie waha się jej użyć, choć robi to w nienachalny sposób. Potrafi motywować do zmiany nawyków żywieniowych, wytykając błędy a jednocześnie nie wprawiając pacjenta w poczucie wstydu i zakłopotanie. Mam nadzieję, że z jej pomocą osiągnę cel, czyli utratę 20 kg na stale. Gorąco polecam!
Maciek
06.01.2015
Najbardziej obawiałem się, że będę głodował na diecie, miłe zaskoczenie i słowa uznania dla pani Karoliny, dieta jest smaczna, prosta, tania i mam wrażenie, że jeszcze tyle nie jadłem oczywiście zdrowych rzeczy, nawet przez święta nie przybyło mi kilogramów. Polecam serdecznie wszystkim smakoszom :D
Joanna
18.01.2015
Zapisałam się z córką do dietetyka, we dwie zawsze łatwiej. Muszę przyznać również, że moja dieta jest syta, smaczna i szybka w przygotowaniu. Posiłki składają się z produktów, które lubie więc jem to co chce i chudnę. Od dwóch miesięcy schudłam już 7kg,co prawda to dopiero początek, ale w Święta nie przybyło mi kg jak to bywało co rok.
Wojciech
21.01.2015
Siostra schudła u pani dietetyczki 24kg i przede wszystkim od pół roku utrzymuje swoją mniejszą masę ciała. Ja też postanowiłem się zapisać na wizytę i na prawdę mogę polecić wszystkim panom. Panowie nie bójcie się odchudzać i skorzystać z pomocy fachowca. Dieta to nie listek sałaty i surowa marchewka. Posiłki są apetyczne, kontrole bardzo motywujące, a kilogramy znikają. Mogę się pochwalić, że schudłem już 17kg w 4 miesiące i jeszcze 10 przede mną.
Nikodem
01.02.2015
Od roku trenuje na siłowni, na początku przez 3 miesiące schudłem 8 kg, ale od kilku miesięcy waga stała w miejscu, dopiero mój trener personalny zasugerował mi, że może źle się odżywiam i dał namiary na panią Górnik. Okazało się, że rzeczywiście moja dieta nie była zbilansowana. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że zdrowe jedzenie jest takie ważne w sporcie. Teraz jem zgodnie z dietą od dietetyczki i dalej chudnę. Polecam wszystkim
Aneta
10.02.2015
zanim trafiłam do lemondiet byłam już u kilku dietetyków z Częstochowy i okolic i dopiero po wizycie u pani Górnik uwierzyłam, że trafiłam w dobre ręce. Od pierwszej wizyty mega dawka informacji, wytknięcie błedów, byłam w szoku. Czemu do tej pory żaden dietetyk mi nie potrafił w tak prosty sposób wytłumaczyć co robię źle i co powinnam zmienić, tylko kasował pieniądze za jadłospis. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na panią Karolinę i polecam ją wszystkim znajomym.
Anna
16.02.2015
Po wielu próbach odchudzania (nieudolnych) trochę sceptycznie podchodziłam do pierwszej wizyty. Niepotrzebnie, chyba lepiej trafić nie mogłam. W końcu moja waga idzie w dół, jeszcze trochę kg mam do zgubienia, ale i tak jestem w szoku, że po tylu latach gdy waga stała w miejscu zaczeła w końcu spadać. Dziękuję pani dietetyk za dużą dawkę motywacji bo w końcu uwierzyłam, że mi się uda z pani pomocą.
Barbara
25.02.2015
Mam 68 lat i każdy w rodzinie śmiał się ze mnie, że jestem już za stara na odchudzanie, ale ja się nie poddałam. Wziełam od koleżanki z pracy numer do dietetyczki i teraz rodzina patrzy z uznaniem na mnie, bo mimo cukrzycy na którą choruję od 7 lat udało mi się już schudnąć 9 kg. Chciałabym jeszcze 4 i wierze, że dzięki pomocy pani dietetyk mi się to uda. Polecam gorąco.
Iwona
24.03.2015
Bardzo kompetentna osoba, mimo wielu schorzeń i leków które przyjmuje dieta jest skuteczna i bardzo smaczna, a wyniki się poprawiły :) bardzo się cieszę że trafiłam do osoby która się zna i potrafi mi pomoc bo niestety moje poprzednie przygody z różnymi dietami i dietetyczkami kończyły się fiaskiem. Dlatego bardzo gorąco polecam wizytę u pani Karoliny.
Joanna
01.04.2015
Polecam wszystkim bardzo panią dietetyk. Miła, profesjonalna, bardzo ciepła i otwarta. Wizyty nie są stresujące i krępujące jak u innych lekarzy, którzy patrzą na człowieka z wyższością i pogardą. Dieta bardzo smaczna i szybka w przygotowaniu.
Sandra
13.04.2015
Skorzystałam z pomocy pani dietetyk wraz z siostrą, bo bardzo atrakcyjnie cenowo są pakiety rodzinne. Poza tym we dwie zawsze raźniej i łatwiej się wspierać. Chudniemy książkowo 3-4kg na miesiąc. Jeszcze tylko ostatnie kg do lata. Polecamy gorąco.
Ewa
28.04.2015
Do pani dietetyk skierowała nas pani endokrynolog. Córka miała duże problemy hormonalne i zbyt dużą masę ciała. Dzięki diecie ułożonej przez panią Karolinę córka schudła, nauczyła się zdrowo odżywiać i odstawiła wszystkie słodkie napoje, od których chyba powoli się uzależniała. Atmosfera bardzo fajna na wizytach, nawet po grzechach córka nie bała się iść na wizytę, a to w przypadku dzieci jest bardzo ważne.
Sebastian
10.05.2015
Od zawsze byłem bardzo aktywny, ale nie zdawałem sobie sprawy, że oprócz godzin spędzonych na siłowni i wiader wylanego potu bardzo ważne jest odpowiednie żywienie. Dostałem numer od kolegi z pracy, który dzięki pani dietetyk schudł ponad 17 kg. Stosując dietę widzę w końcu efekty swoich treningów. Widocznie zmniejszyła mi się ilość tłuszczu. No i jem bardzo dużo :) brzmi dziwnie, ale taka praca, jem dużo, a spalam tłuszcz. Panowie nie bójcie się dietetyka.
Roman
21.05.2015
Od wielu lat nie mogłem schudnąć, żona próbowała mnie odchudzać na różne sposoby, ale bezskutecznie. Chodziłem zły, głodny, podjadałem w pracy, żeby żona nie widziała. Dopiero diagnoza kardiologa kazała mi poważnie podejść do odchudzania. Postanowiliśmy z żoną skorzystać z pomocy specjalisty i dzięki pani dietetyczce schudłem już 21 kg. Teraz mam dużo lepsze wyniki badań, bo robię to dla zdrowia, a nie dla wyglądu.
Kornelia
08.06.2015
Nigdy nie miałam problemów z wagą, zawsze byłam szczupła. Po ciąży jednak nie mogłam wrócić do swojej wagi. Przez rok próbowałam sama, ale bezskutecznie dlatego zadzwoniłam do dietetyka i dzięki pani Karolinie już wiem co robiłam nie tak (jadłam za mało i niewartościowe produkty, w efekcie po urodzeniu dziecka przytyłam jeszcze 3 kg). Teraz jem zdrowo, chudnę i mam dużo energii w sobie, co przy małym dziecku jest niezbędne. Dziękuję!
Basia i Ania
28.07.2015
Wybrałam się do pani dietetyk z siostrą i skorzystałyśmy z pakietu rodzinnego. Strzał w dziesiątkę. Cena na dwie osoby bardzo atrakcyjna, proste w przygotowaniu posiłku, smaczne i tanie. Częste kontrole też mają swoje plusy, bo nie ma kiedy zgrzeszyć ;) Polecam wszystkim bardzo gorąco bo się opłaca i jedyne co można stracić to zbędne kilogramy :)
Zuzanna
03.09.2015
Ja zdecydowałam się skorzystać z usług dietetyka po wizycie u gastrologa z synem. Musiał być na odpowiedniej diecie po pobycie w szpitalu, ale niestety nikt mnie nie poinformował na jakiej konkretnie diecie, dlatego wyszukałam panią Karolinę w internecie i rozpisała mi konkretnie co, w jakiej ilości i o której syn ma jeść. Dodać że ma 13 lat i jest bardzo wybredny, ale lekarz nawet był w szoku, jak po 3 miesiącach wyniki syna się poprawiły. Cieszę się, że trafiłam w ręce profesjonalisty.Dziękuję

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości