Nasz zespół


Dietetyk kliniczny mgr Karolina Górnik-Horn
Dietetyk kliniczny mgr Karolina Górnik-Horn

 Nazywam się Karolina Górnik-Horn, jestem:

*magistrem dietetyki, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,      *wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie, na kierunkach dietetyka i kosmetologia,

*członkiem POLSKIEGO TOWARZYSTWA DIETETYCZNEGO i POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DIETETYKÓW.

 

Dietetyka to nie tylko mój zawód i moja praca, ale przede wszytskim życiowa pasja od wielu lat. Dobry dietetyk musi nieustannie pogłębiać swoją wiedzę w wielu dziedzinach medycznych i podnosić swoje kwalifikacje, dlatego uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach medycznych.

 

Prowadzę edukację żywieniową grup zorganizowanych np. w klubach fitness jak również osób indywidualnych.

 

Ustalam jadłospisy dla osób zdrowych, chcących zacząć zdrowo się odżywiać,niemowląt i małych dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących,  otyłych i niedożywionych, dla osób chorych z wieloma jednostkami chorobowymi. 

Dyplomy ukończenia studiów

Natalia Szałajdewiczasystentka dietetyka, doradca do spraw żywienia. Studentka dietetyki na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej (SWSM) w Katowicach. Doświadczenie zdobyła odbywając praktyki i staż zawodowy w gabinecie dietetycznym LemonDiet i na oddziałach szpitalnych. Uczestniczy w konferencjach i szkoleniach o tematyce żywienia, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Dietetyka to przede wszystkim jej pasja, dlatego postanowiła ukończyć studia w tym kierunku.

Prowadzi warsztaty i szkolenia o tematyce związanej z żywieniem (racjonalne odżywianie, żywienie w sporcie, odchudzanie).