Nasz zespół


Dietetyk kliniczny mgr Karolina Górnik-Horn
Dietetyk kliniczny mgr Karolina Górnik-Horn

 Nazywam się Karolina Górnik-Horn, jestem:

*magistrem dietetyki, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, 

    *wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie, na kierunkach dietetyka i kosmetologia,

*członkiem POLSKIEGO TOWARZYSTWA DIETETYCZNEGO i POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DIETETYKÓW.

 

Dietetyka to nie tylko mój zawód i moja praca, ale przede wszytskim życiowa pasja od wielu lat. Dobry dietetyk musi nieustannie pogłębiać swoją wiedzę w wielu dziedzinach medycznych i podnosić swoje kwalifikacje, dlatego uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach medycznych.

 

Prowadzę edukację żywieniową grup zorganizowanych np. w klubach fitness jak również osób indywidualnych.

 

Ustalam jadłospisy dla osób zdrowych, chcących zacząć zdrowo się odżywiać,niemowląt i małych dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących,  otyłych i niedożywionych, dla osób chorych z wieloma jednostkami chorobowymi. 

Dyplomy ukończenia studiów
mgr Joanna Syguda
mgr Joanna Syguda

Nazywam się Joanna Syguda i jestem dietetykiem klinicznym. Tytuł magistra otrzymałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.


Do pracy dietetyka podchodzę z pasją i życiową misją, aby pomagać ludziom. Na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki i medycyny, ponieważ zależy mi na jak najlepszym podejściu do pacjenta i jego problemów.


Każdą wolną chwilę spędzam w kuchni, komponując pyszne i zdrowe posiłki, a także szukam zdrowych alternatyw do klasycznej polskiej kuchni.


Moja praca z pacjentem polega na układaniu jadłospisów i stopniowej zmianie nawyków żywieniowych, aby efekt terapeutyczny utrzymać na lata i uniknąć efektu jo-jo.
Każdy pacjent otrzymuje Plan Żywieniowy, który zawiera: zalecenia żywieniowe, jadłospis z przepisami dostosowany indywidualnie do pacjenta oraz listę zakupów.


Zapraszam do współpracy zarówno osoby zdrowe, chcące nauczyć się prawidłowego odżywiania, ale również osoby chore, które potrzebują dietoterapii w różnych jednostkach chorobowych.